13 Mart 2018

Hizmetlerimiz

Ev İlaçlama

Böceksiz bir ev istiyorsarnız tercihiniz Asya İlaçlama firmasından yana olmalıdır. Böceklerin içerisinde taşıdığı mikroplar dolayısıyla insan sağlığı açısından tehlike oluşturmaktadır.

İşyeri İlaçlama

İş yerlerinde çalışanları mekandan ulaştıracak pire, böcek, kene gibi canlıların bulunmaması gerekmektedir. Mesai saatlerinde yapılabilen kokusuz ve sağlığı zararsız ilaçlama için bizi arayınız.

Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama hizmetleri sunan Asya İlaçlama firması yaşam alanlarınızın kendi sağlığınız için hijyenik olması sağlayan profesyonel çalışmalar yapar.

Bahçe ve Ağaç İlaçlama

Bahçelerdeki haşere kontrolü ev ve işyerlerine göre açık ve geniş alanlar olması nedeniyle daha zordur. Kokusuz ilaçlamayla bahçenizi terk etmenize gerek yoktur.

Tüm haşere ilaçlama hizmetlerimiz:

  • Çalışma saatlerinde dahi uygulanabilir.
  • Temasa duyarlıdır. Bu nedenle ilaçlanan yerin hemen yıkanması ve sulanmasına gerek yoktur.
  • Bahçe ilaçlaması havanın durumu ve havanın sıcaklığı göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon, böcek ilaçlama işleminden farklıdır. insanlar ile aynı ortamı paylaşan insan sağlığını tehdit eden, hastalıklara neden olan virüs ve mikropların yok edilmesidir.

Asya Böcek İlaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı, etkinlik düzeyi yüksek dezenfektenlerle, tatsız, kokusuz ve ekolojik maddelerle, etkili ve uygun cihazlar tarafından kuru buhar seviyesine getirilip ortama verilerek dezenfekte işlemi yapmaktadır.

Dezenfektan olarak etanol, hipoklorit, etil alkol gibi maddeler kullanılmaktadır. Bu ürünler koronavirüs gibi tüm mikroorganizmaları öldürebilen maddelerdir. Hızlı bir şekilde etki ederek ortamın dezenfekte olmasını sağlarlar. Renksiz ve kokusuz olan bu ürünler suda çözünebilen maddelerdir.

Covid-19 Dezenfeksiyon

Ev, işyeri ve diğer tüm toplu yaşam alanlarında Covid-19 salgını öncesi ve sonrasında gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon hizmetimiz ile , sağlığımızı tehdit ederek bozan ve yaşam konforunu düşüren, hastalığa neden olan virüslerin üremelerini ve yayılmasının durdurulmasını sağlıyoruz.

Ofis ve konut dezenfeksiyonu;
Zamanımızın büyük kısmını geçirdiğimiz yaşam alanları hijyenik ve steril olması çok önemlidir. Hastalıklara sebebiyet veren mikroorganizmalar artık sadece kış aylarında değil, yılın her ayında görülebilmektedir. Günümüzde tüm dünyayı etkileyen Corona virüsü bunun en son örneklerinden biridir. Bu virüsler oldukça hızlı yayılmaktadır. Son teknoloji ve uygun maddeler ile yaptığımız ortam dezenfeksiyonu sayesinde bu hastalık yapıcı özelliğe sahip mikroorganizmaları yok etmekte ve hayat kalitenizin yükselmesini sağlamaktayız. Ortam dezenfeksiyonu sağlıklı günler geçirmek için ayda bir yaptırılmalıdır.

tr